ВидеоСпорт

„Апокалипто“/Карнобат/ грабна титлата в Бургас

В последен мач от шампионата на Трета Лига на 8 юли  ФК „Апокалипто“/Карнобат/ и ФК „Фарес Ауто“ се изправиха един срещу друг в мач без голямо значение, тъй като футболистите на „Апокалипто“ вече си бяха осигурили титлата и влизането във Втора Лига. Мачът бе от първенствата на Вамбос Бургас. Той премина под очакваната доминация на отбора на „Апокалипто“, които през първата част вкара цели 7 гола в съперниковата врата срещу един допуснат в своята, с което и предреши мача в своя полза.

„Апокалипто“ /КАРНОБАТ/ – Станимир Маринов, Митко Димитров, Драгомир Йорданов, Георги Дянков, Емил Бакалов, Соня Костова, Даниел Атанасов, Георги Христов и Ивайло Стойчев

През вторите 25 минути тимът на „Апокалипто“ се отпусна и  намали оборотите, и допусна 3 последователни гола във вратата си за 7:4 в тяхна полза. В заключителните минути на мача паднаха два гола във вратата на „Фарес Ауто“, с което бе оформен и крайният резултат 9:4.

ФК „Апокалипто“/Карнобат/ е един от новите участници в първенствата на Вамбос Бургас и догодина ще играе във втора лига. Карнобатлии отпразнуваха победата с шампанско.