Спорт

Равенство в последното домакинство на „Карнобат“

С равенство 2:2 приключи последното домакинство на ОФК„Карнобат“ за сезон 2021/2022 в шампионата на Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Георги Калоянов поведоха с 2:0 над „Локомотив II” /Пд/, но в заключителните минути на мача гостите стигнаха до „Х“.

Резултатът бе открит от Антон Атанасов още в 6-та минута след самостоятелен пробив, приключил с красив изстрел в стил „падащ лист“.За 2:0 вкара резервата Ненко Петров, който засече подаване отляво на Атанасов в 62-ра минута.

В 78-ма минута Иван Узунов центрира от корнер, последва кратко разбъркване в пеналта на домакините, където най-съобразителен за 2:1 бе Георги Георгиев.

Крайното 2:2 оформи в 89-та минута Ангел Костов от дузпа, която бе широко дискутирана сред феновете на карнобатлии.

Равенството остави „Карнобат“ на 14-то място в класирането, седмица преди последната шампионатна среща с „Димитровград“.

„КАРНОБАТ“: Николай Горанов, Тодор Петков, Хайри Саралиев, Стилиян Станчев, Трендафил Момчилов, Стоян Николов, Диан Хаджиев /71 – Мартин Стоилов/, Живко Илиев /71 – Митко Стойков/, Антон Атанасов /71 – Богослав Петков/, Валентин Иванов /34 – Ненко Петров/, Димитър Примов /65 – Ивайло Стойчев/